Tento web používá cookies. Tím, že na webu setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více se dozvíte zde.

KONTAKTY FAQ

PROČ KOUPIT VÁNOČNÍ STROMEK U NÁS?

Chcete si koupit umělý vánoční stromeček, který bude k nerozeznání od toho živého? Pokud ano, jste na správné adrese. NEJSTROMEČKY.cz prodávají ty nejkrásnější umělé vánoční stromečky, které vypadají skutečně jako živé!

Podívejte se na 5 důvodů, proč si koupit stromek u nás:

 

       PRODÁVÁME TY NEJKRÁSNĚJŠÍ UMĚLÉ VÁNOČNÍ STROMEČKY

V naší nabídce naleznete ty nejkrásnější umělé vánoční stromečky, které se jen vyrábějí. Na první pohled jsou prakticky k nerozeznání od těch živých, ale narozdíl od nich, ty umělé vydrží mnohem déle.

V našem obchodě si můžete pořídit pouze takové stromečky, které bychom si sami chtěli koupit. Proto u nás nenajdete stromečky, které vypadají jako by jim všechno jehličí opadalo a jejich holé větve zůstaly stát u vás doma omylem. Takovéto stromečky vám rozhodně žádné krásné Vánoce nedopřejí.

Kromě klasických stromečků z PVC, nabízíme také prémiovou řadu stromečků, kde jsou větvičky vyrobeny z polyethylenu (PE), popřípadě z poylpropylenu (PP) v případě stromků napodobujících vzhled borovice. Specialitou je pak stromeček s imitací sněhové pokrývky, který vás dostane svou neuvěřitelnou podobou se skutečně zasněženým stromkem.

 

     MÁME ŠIROKÝ VÝBĚR

Vybírejte z široké nabídky umělých vánočních stromečků rozličných velikostí. Od těch malých, které se hodí na stůl, nebo do malé výlohy obchodu až po více než dvoumetrové stromy, které zaplní podstatnou část vašeho domu, bytu nebo kanceláře. Žádný jiný internetový obchod v Česku nenabízí tak široký výběr, jako právě NEJSTROMEČKY.cz.

 

     ŽÁDNÉ SKRYTÉ POPLATKY

S NEJSTROMEČKY.cz se nemusíte být, že bude konečná cena vyšší, než jakou vidíte na detailu jednotlivých produktů. Jedinou výjimku tvoří objednávky nižší než 1 000 Kč, kdy se k celkové ceně připočítává 99 Kč jako dopravné. U objednávek přesahujících 1 000 Kč je doprava zcela zdarma. Všechny ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH.

 

     ZÁKAZNÍK JE VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Vždy se budeme snažit vyjít vstříc vašim požadavkům, ať již budou jakékoli. Chceme, aby se pro vás nákup v našem obchodě stal příjemným zážitkem a abyste si jej pamatovali jen v tom nejlepším světle. Spokojený zákazník je našim prvořadým cílem.

 

     OBJEDNÁVKY NAD 1 000 KČ DORUČÍME ZDARMA

Objednáte-li si zboží v celkové hodnotě alespoň 1 000 Kč, dopravu budete mít zdarma. Vyberte si svůj nový vánoční stromeček a nechte si ho doručit na nejbližší pobočku České pošty, popřípadě přímo do vlastních rukou.

 

NEJSTROMEČKY.cz
TY NEJKRÁSNĚJŠÍ UMĚLÉ VÁNOČNÍ STROMEČKY

ONLINE PRODEJ TĚCH NEJKRÁSNĚJŠÍCH UMĚLÝCH VÁNOČNÍCH STROMKŮ, VĚNCŮ A GIRLAND, JAKÉ SE JEN NA SVĚTĚ VYRÁBĚJÍ.V NAŠÍ NABÍDCE NALEZNETE JAK KLASICKÉ UMĚLÉ VÁNOČNÍ STROMKY, TAK I MODERNÍ REALISTICKÉ 3D STROMEČKY, KTERÉ JSOU NA PRVNÍ POHLED TAKŘKA K NEROZEZNÁNÍ OD ŽIVÝCH STROMKŮ. NA VÝBĚR MÁME CELOU ŘADU VELIKOSTÍ OD MALÝCH STROMKŮ, PO NĚKOLIKAMETROVÉ STROMY. 
PRVNÍ VÁNONÍ STROMEČEK V ČECHÁCH SE ROZZÁŘIL V PRAZE ROKU 1812 U DOMU ŘEDITELE, REŽISÉRA A HERCE STAVOVSKÉHO DIVADLA jANA KARLA LEIBLICHA, JEŽ CHTĚL UKÁZAT KRÁSU "TANNENBAUMU", JAK JEJ POZNAL V RODNÉ MOHUČI, A ZÁROVEŇ PŘIPRAVIT SVÝM PŘÁTELŮM NA KAŽDOROČNĚ POŘÁDANÉM VÁNOČNÍM VEČÍRKU HEZKÉ PŘEKVAPENÍ. VELMI BRZY PAK VÁNOČNÍ STROMEK ZAČALA STROJIT ČESKÁ ŠLECHTA A V MĚŠŤANSKÝCH RODINÁCH ZCELA ZDOMÁCNĚL VE 40. LETECH 19. STOLETÍ. ZDOBIL SE CUKROVÍM, LIDOVÝMI VÝTVORY ZE DŘEVA, PERNÍKU NEBO PEČIVA, JABLÍČKY, OŘÍŠKY ČI PLODY MOCHYNĚ.
 
 

ONLINE PRODEJ

NEJSTROMEČKY

ZÁKAZNICKÝ SERVIS